Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України

Опубліковано 27 квітня 2022 року, 09:15

Повідомлення про оприлюднення
проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «
Про затвердження Переліку хвороб тварин, що підлягають повідомленню, порядків їх моніторингу, повідомлення про виявлення або підозру щодо наявності хвороб тварин, що підлягають повідомленню, та про випадки нетипової загибелі тварин»

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднює проекту наказу Мінагрополітики «Про затвердження Переліку хвороб тварин, що підлягають повідомленню, порядків їх моніторингу, повідомлення про виявлення або підозру щодо наявності хвороб тварин, що підлягають повідомленню, та про випадки нетипової загибелі тварин» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до пункту 6 частини першої статті 20, частини п’ятої статті 23, пунктів 3 та 4 частини другої статті 25 Закону України від 04 лютого 2021 року № 1206 «Про ветеринарну медицину».

Проектом наказу затверджуються:

Перелік хвороб тварин, що підлягають повідомленню;

Порядок моніторингу хвороб тварин, що підлягають повідомленню, зоонозів та інших хвороб тварин;

Порядок повідомлення компетентного органу про виявлення або підозру щодо наявності хвороб тварин, що підлягають повідомленню, у тому числі хвороб тварин, які раніше не реєструвалися на території України, про нетипову загибель сприйнятливих свійських тварин та значний спад продуктивності тварин з невстановлених причин;

Порядок повідомлення державного ветеринарного інспектора та спеціаліста ветеринарної медицини, який здійснює ветеринарне обслуговування тваринницької потужності, про випадки нетипової загибелі тварин, інші симптоми хвороб тварин та значний спад продуктивності тварин з невстановлених причин з метою проведення епізоотичного розслідування

Електронну версію проекту наказу опубліковано на офіційному вебсайті Мінагрополітики (http://minagro.gov.ua) у розділі «НПА», підрозділ «Проекти нормативно-правових актів».

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, е-mail: matvienko.80@ukr.net.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux