Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства

Опубліковано 23 вересня 2022 року, 15:38

Повідомлення про оприлюднення
проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Вимог щодо реалізації м’яса великої рогатої худоби віком до 12 місяців»

З метою забезпечення проведення громадського обговорення Міністерство аграрної політики та продовольства України оприлюднює проект наказу Мінагрополітики «Про затвердження Вимог щодо реалізації м’яса великої рогатої худоби віком до 12 місяців» (далі – проект наказу).

Проект наказу розроблено відповідно до вимог абзацу сьомого частини першої статті 7 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та Регламенту Комісії (ЄС) № 566/2008 від 18.06.2008, який встановлює детальні правила застосування Регламенту Ради (ЄС) № 1234/2007 щодо продажу м’яса великої рогатої худоби, вік якої не перевищує 12 місяців.

Також, необхідність імплементації зазначеного акту права ЄС передбачена:

додатком XXXVIII до глави 17 «Сільське господарство та розвиток сільських територій» розділу V «Економічне і галузеве співробітництво» Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони;

пунктами 1236 – 1241 плану заходів з виконання Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 жовтня 2017 року № 1106.

Проектом наказу передбачено затвердити Вимоги щодо реалізації м’яса великої рогатої худоби віком до 12 місяців. А саме: категоризацію м’яса великої рогатої худоби в залежності від віку та класифікацію в залежності від екстер’єра та жирового покриву туші.

Електронну версію проекту наказу опубліковано на офіційному вебсайті Мінагрополітики (http://minagro.gov.ua) у розділі «НПА», підрозділ «Проекти нормативно-правових актів».

Пропозиції та зауваження просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Міністерство аграрної політики та продовольства України, 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, е-mail: i.saganovska@minagro.gov.ua.

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux