портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Мінагрополітики

Опубліковано 06 січня 2022 року, 15:14

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства»

 

Міністерство аграрної політики та продовольства України відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про оприлюднення проекту наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України «Про затвердження Правил любительського і спортивного рибальства» (далі – проект наказу) на офіційному вебсайті Мінагрополітики в мережі Інтернет – www.minagro.gov.ua, розділ «НПА»; підрозділи: «Проекти нормативно-правових актів», «Проекти наказів Мінагрополітики».

Проект наказу розроблено відповідно до абзацу шістнадцятого статті 8 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

Прийняття наказу зумовлене необхідністю приведення Правил любительського і спортивного рибальства та Інструкції про порядок обчислення та внесення платежів за спеціальне використання водних живих ресурсів при здійсненні любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15 лютого 1999 року № 19, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 28 квітня 1999 року за № 269/3562, які не переглядалися з 1999 року, у відповідність до законодавства та реалій сучасності, що дасть змогу вдосконалити правове регулювання здійснення любительського, спортивного рибальства і підводного полювання.

Назва органу виконавчої влади, що розробив проект акта

Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Державне агентство меліорації та рибного господарства України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Управління організації використання водних біоресурсів Державного агентства меліорації та рибного господарства України, м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, тел. (044) 486-25-91, e-mail: fish@darg.gov.ua.

Проект наказу та аналіз регуляторного впливу до нього оприлюднено на офіційних вебсайтах Мінагрополітики: www.minagro.gov.ua та Держрибагентства www.darg.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються до:

Міністерства аграрної політики та продовольства України (01001, м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 24, тел. (044) 363-08-44, e-mail: agro-res@minagro.gov.ua.

Державного агентства меліорації та рибного господарства України (04053,  м. Київ, вул. Січових Стрільців, буд. 45-А, тел. (044) 486-25-91, e-mail: fish@darg.gov.ua.

Державної регуляторної служби України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, буд. 9/11), e-mail: inform@drs.gov.ua.


Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux