портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
  • A-
    A+
  • Людям із порушенням зору
  • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Покладемо край корупції в агросекторі, - очільник МінАгро Тарас Кутовий

Опубліковано 22 вересня 2016 року, 14:15

Кожен фермер чи працівник агросектору, поставши перед фактом хабарництва в профільних держорганах, може залишити повідомлення на сайті crushcorruption.org. Для збору громадянських звернень на сайті створена зручна коротка форма, де слід зазначити, хто, коли і за яких обставин вимагав хабара.

Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює системну боротьбу з корупцією у відомстві й запускає платформу #CrushCorruption для швидкого реагування на факти хабарництва в агросекторі.

Кожен фермер чи працівник агросектору, поставши перед фактом хабарництва в профільних держорганах, може залишити повідомлення на сайті crushcorruption.org. Для збору громадянських звернень на сайті створена зручна коротка форма, де слід зазначити, хто, коли і за яких обставин вимагав хабара. Сектор запобігання та виявлення корупції Мінагрополітики ретельно розгляне кожне звернення і передасть його до відповідних правоохоронних органів.

«Закликаю усіх не бути байдужими і не боятися відкрито заявляти про тих, хто порушує закон. Саме для цього ми створили платформу #CrushCorruption. Моя позиція чітка і жорстка – корупціонери мають бути покарані. Ми будемо опрацьовувати всі запити, і щомісяця обіцяю звітувати за результатами роботи. Уся отримана інформація щодо ймовірних порушень буде скерована до правоохоронних органів», – так прокоментував запуск проекту очільник Мінагрополітики Тарас Кутовий.

Повідомити про факти хабарництва в структурах відомства можна не тільки на сайті, а й за телефонами гарячої лінії – 0 800 502 410, кол-центру міністерства – (044) 278 47 76 та відділу публічної інформації, взаємодії з Кабміном і розгляду звернень громадян – (044) 279 84 74.

Також інформацію про корупційні дії можна надсилати на електронну адресу: zvg@minagro.gov.ua.

 

 

Прес-служба Мінагрополітики