портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Німеччина - надійний торговельний партнер України

Опубліковано 09 лютого 2016 року, 12:18

Олексій Павленко відзначив важливість розвитку двосторонньої співпраці в рамках міжнародних проектів, в першу чергу практичного галузевого спрямування.Зокрема, мова йде про наступні проекти:Проект «Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною».

«Німеччина є надійним торговельним партнером України. У 2015 році товарообіг між нашими країнами склав 532 млн дол. США. Сьогодні Україна експортує на німецький ринок зернові, мед, м’ясо та субпродукти, насіння олійних культур, вироби із зерна та хлібних злаків. При цьому вітчизняний агросектор має потенціал для збільшення сільськогосподарського експорту до Німеччини»,- зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччини в Україні Крістофом Вайлем. 

Олексій Павленко відзначив важливість розвитку двосторонньої співпраці в рамках міжнародних проектів, в першу чергу практичного галузевого спрямування.

Зокрема, мова йде про наступні проекти:

Проект «Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною».

Проект у сфері екологічного землеробства.

Проект «Німецький аграрний Дослідницький Центр в Україні».

Проект щодо створення Спеціалізованого союзу або асоціації  в Україні.

Проект Німецько-український аграрний діалог» в Україні.

Міністр наголосив, що особливо актуальним наразі є співробітництво в рамках Проекту «Надання консультацій Україні з аграрної торгівлі в рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною», який спрямований на підтримку вітчизняних експортерів. В рамках проекту передбачається оперативне надання інформації українським експортерам стосовно вимог ПВЗВТ, наприклад, стосовно процедур митниці та квот, технічних вимог, статистичних даних, пільгових механізмів тощо. Разом з тим, планується збір та обробка даних, аналіз інформації та надання рекомендацій українським виробникам щодо виходу на європейські ринки. Проект розрахований на 3 роки. Старт проекту передбачений у березні цього року.

 

«Для вироблення зваженої політики у сфері розвитку агропромислового комплексу Україна потребує відкритого діалогу та тісної співпраці у таких актуальних напрямах, як біоенергетика, залучення інноваційних технологій в агропромислове виробництво, забезпечення європейських стандартів якості та безпеки продуктів харчування, сприяння у розробці стратегії реформування системи професійної освіти та підвищення кваліфікації, а також сприяння розвитку профільних асоціацій в агросфері», - додав Міністр Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux