портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Олексій Павленко: Ми підтримуємо ініціативи з розвитку взаємовідносин між Україною та Німеччиною у галузі сільського господарства

Опубліковано 10 листопада 2015 року, 16:48

Мінагрополітики підтримує ініціативи з розвитку взаємовідносин між нашими країнами в галузі сільського господарства. Насамперед ідеться про залучення технічної допомоги, яка надається Федеральним міністерством продовольства та сільського господарства  ФРН. Про це зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Парламентським державним секретарем Федерального міністерства харчування, сільського господарства та захисту прав споживачів ФРН Петером Блейзером під час виставки «Агрітехніка» в Ганновері.

Міністр також висловив сподівання, що найближчим часом стартують декілька спільних україно-німецьких аграрних проекти: «Сподіваюся, що чотири визначені проекти стартують наприкінці 2015-го чи на початку 2016-го», - зазначив він.

Серед чотирьох нових проектів є наступні: консультування України з питань аграрної торгівлі в рамках глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною. Проект передбачає створення координаційного та консультаційного центру для малих та середніх аграрних підприємств. Він має надавати інформацію щодо використання торговельних преференцій, контрактних процедур з організаціями та бізнес-партнерами. Планується підписання відповідного протоколу про наміри.

Проект щодо агроекології (на початковій стадії відпрацювання експертами). З огляду на попит біопродукції у Німеччині, розвиток екологічного сільського господарства в Україні є важливим фактором поглиблення двостороннього співробітництва. Одним із ключових аспектів має стати вдосконалення систем контролю та сертифікації для екологічної продукції з подальшим постачанням їх  на ринок ЄС.

Німецький аграрний центр. «Ідеться про заснування аграрного центру з підвищення кваліфікації в Україні для ознайомлення з процесами і технологіями ефективного, сталого господарювання у підприємствах з використанням техніки німецького виробництва. Проект є економічною кооперацією з німецькими підприємствами. Відзначу роботу Федерального міністерства щодо перенесення центру на територію Інституту ім. Погорілого. Це дозволить підвищувати кваліфікацію українських фахівців, навчати викладачів і студентів аграрних вузів на прикладі німецької техніки», - зазначив Міністр.

Створення спеціалізованого союзу або асоціації в Україні на прикладі Німецького селянського Союзу. Планується залучити галузеві асоціації. Паралельно делегація Міністерства бере участь у візиті з обміну досвідом із діяльності спеціалізованих союзів в рамках виставки «Агрітехніка».

Мінагрополітики зацікавлене у розширенні допомоги Німеччини з оновлення матеріально-технічної бази професійних аграрних шкіл та коледжів. «Такий підхід підвищить професійний рівень викладачів і слухачів цих закладів. Сподіваємося на підтримку Федерального міністерства. Відзначу позитивний діалог під час українсько-німецького аграрного комітету. Визначені на засіданні напрямки сприятимуть подальшому розвитку взаємовідносин між двома країнами.  Ми зацікавлені продовжувати активний діалог між країнами. Сподіваюся, що спільні зусилля української та німецької сторін сприятимуть його максимальній ефективності», - додав Олексій Павленко.

Прес-служба Мінагрополітики

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux