Міжнародні донори долучаються до розвитку сімейного фермерства та сільськогосподарської кооперації в України, - Олег Хоменко

Опубліковано 12 серпня 2015 року, 10:25

Розвиток сільськогосподарської кооперації та сімейного фермерства залишається пріоритетним механізмом вирішення проблем малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції. Про це повідомив директор Департаменту науково-освітнього забезпечення та розвитку підприємництва на селі Мінагрополітики Олег Хоменко.

Він повідомив, що в Україні розпочав роботу Проект USAID/Партнерство заради інновацій: “Розвиток сімейних ферм, об’єднаних в сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи”, що виконується МБФ «Добробут громад» в партнерстві з Данон-Україна, ДОГО «Сільськогосподарська консультаційна служба» та ОСОК  “Господар” за співфінансування  Данон Екосистем Фонду та DFATD/SOCODEVI, за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства. Проект спрямований на перетворення перспективних особистих селянських господарств на молочні фермерські господарства сімейного типу  у Полтавській, Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Кіровоградській, Київській та Житомирській областях.  Розпочато процес конкурсного відбору кандидатів на створення сімейних молочних ферм від 10 голів корів.

«В рамках проекту протягом 2015-2017 років 170 родинам - переможцям конкурсного відбору надаватиметься допомога в реконструкції та підвищенні ефективності господарювання сімейних молочних ферм. Це відбуватиметься  шляхом розроблення плану реконструкції корівника та надання обладнання на суму еквівалентну 6 тис. доларів США. (доїльне обладнання, поїлки, система освітлення з автоматизованим регулятором, система вентиляції, гумові коврики, електропастух)», - наголосив Олег Хоменко.

 Крім того, перші 70 затверджених учасників проекту отримають в подарунок до двох високопродуктивних нетелів (за умови передачі першого приплоду жіночої статі іншій сімейній фермі, члену сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу).

Для отримання детальної інформації про умови та терміни проведення конкурсного відбору, вимоги до кандидатів, пріоритетні райони для створення сімейних ферм та координаторів відповідальних за впровадження проекту у цих регіонах слід звертатись до офісу МБФ «Добробут громад» за адресою: 03022, м. Київ, вул. Трутенка 3-Г, оф.484 та за тел. (044) 490-76-29. Координатор – Олександр Гудима (електронна пошта: Oleksandr.Gudyma@cw.org.ua)

Прес-служба Мінагрополітики

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux