Мінагрополітики продовжує процес приватизації

Опубліковано 04 липня 2016 року, 12:52

Міністерство аграрної політики та продовольства України продовжує процес приватизації держпідприємств. 

На сьогодні до переліків об’єктів державної власності, що підлягають приватизації у 2015-2016 роках, включено 86 державних підприємств, що належать до сфери управління міністерства.*

Варто зазначити що 24 із цих підприємств спершу повинні бути виключені з числа об’єктів затвердженого Законом України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

Наразі Фондом державного майна України та його регіональними відділеннями прийнято рішення про приватизацію 14 державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики. 11 з них міністерство  вже передало органам приватизації. Земельний банк цих 11 держпідприємств складає – 10866,16 га.

Крім цього, 18 державних підприємств, що належать до сфери управління Мінагрополітики, очікують прийняття Кабінетом Міністрів України окремих рішень про їх приватизацію відповідно до статей 11 та 25 Закону України «Про особливості приватизації майна в агропромисловому комплексі». Земельний фонд цих держпідприємств становить понад 20 тис. га сільськогосподарських угідь.

У процесі передачі до державних органів приватизації зараз знаходяться три державних підприємства: «Кіровоградська спеціалізована лабораторія по цукрових буряках», «Сільськогосподарське підприємство «Олександрівське» та Полтавський державний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу (земельних банк становить 200,0 га).

Одне державне підприємство «Полтавадіпромясомолпром» - на стадії передприватизаційної підготовки.

За ІІ квартал 2016 року Мінагрополітики підготувало до передачі до державних органів приватизації три ДП: «Сільськогосподарське підприємство «Запорізьке» (земельний банк – 4100,00 га); «Світанок» (земельний банк - 2887,789 га); «Богодухівський сільськогосподарський учбово-курсовий комбінат» (земельний банк - 355,0702 га).

Нагадаємо, загалом у відомстві міністерства закріплено 504 державні установи та підприємства. 

 

*Затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 2015 року № 271 «Про проведення прозорої та конкурентної приватизації у 2015-2016 роках»

Прес-служба Мінагрополітики

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux