портал в режимі тестування та наповнення
0-800-215-010
Гаряча лінія Мінагрополітики
1545
Урядова гаряча лінія
 • A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • In English
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ефективно впровадити Стратегію–2020 допоможе інституційна реформа Мінагрополітики, - радник Міністра

Опубліковано 03 грудня 2015 року, 17:10

Для подальшого реформування аграрної галузі, ефективного втілення Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки в Мінагрополітики України буде здійснено інституціональну реформу. Її мета привести функціонально-організаційну структуру відомства у відповідність до визначених стратегічних цілей та завдань. Про це заявила Марина Зеленкова, радник Міністра з питань кадрової політики в ефірі Радіо «Голос Столиці».

"Мусимо констатувати, що функції та повноваження міністерства потребують перегляду та внесення суттєвих коректив. Адже за останні роки функціонал аграрного відомства, як і багатьох інших, лише частково та косметично оптимізувався тим чи іншим керівником.  В решті решт, це призвело до того, що частина повноважень або не відповідає вимогам часу, або взагалі випала, і ніколи не реалізовувалась належним чином. Прикладом може слугувати функція  фінансового моніторингу аграрних державних підприємств, ігнорування якої призвело до того, що держава отримала тягар у майже півтисячі збиткових ДП. З приходом у міністерство нової команди на чолі з Олексієм Павленко, який ініціював комплексну  фінансову перевірку всіх ДП, ситуація кардинально змінилась. За рік була зроблена велика робота у цьому напрямі, і сьогодні Мінагрополітики готове передати всі ці підприємства на приватизацію», - зазначила Марина Зеленкова.

Як вже раніше повідомлялось, ще у квітні 2015 року кадровою службою Мінагрополітики було розпочато інституційну реформу, в тому числі і її кадровий сегмент. Так було проведене скорочення та суттєве оновлення кадрів, впорядковані внутрішні процеси, змінена організаційна структура, розпочаті конкурсні відбори на посади директорів держпідприємств. На початку 2016 року планується запустити наступний етап інституційної реформи, яка буде спрямована на поступову побудову нової структури стратегічного управління.

Марина Зеленкова повідомила, що вже розроблено покроковий план втілення інституційної реформи, покликаної задати новий тон та якість роботи державних службовців, змінити застарілу та забюрократизовану систему документообігу, зменшити кількість внутрішніх процедур погоджень.

"Міністерством розроблена Єдина комплексна стратегія розвитку на 2015-2020 роки. Для її швидкого й ефективного втілення необхідні інституційні зміни всередині самого відомства. Нині діючі організаційні структури органів влади є застарілими та архаїчними, і дісталися нам у спадок від Радянського Союзу. В умовах сучасної України це виглядає, як машина з квадратними колесами. Цю систему слід швидко змінювати. Крім того, реформи просувають конкретні люди. Відтак для побудови державного апарату нового ґатунку необхідні фахівці, здатні приймати нетривіальні рішення і повинні обов’язково мати досвід управління змінами", - пояснила Марина Зеленкова.

Прес-служба Мінагрополітики

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux