До 2027 року світова промисловість сільськогосподарського обладнання досягне $ 213,7 млрд, - огляд іноземних ЗМІ за 18.01.2023

Опубліковано 19 січня 2023 року, 17:38

Єгипет підвищує закупівельну ціну на місцеву пшеницю більш ніж на 40 %  

Єгипет встановив закупівельну ціну пшениці на рівні 1250 єгипетських фунтів ($ 42,23) за ардеб (150 кг) на сезон місцевих закупівель 2023 року, заявив прем'єр-міністр Мостафа Мадбулі в ефірі державного телебачення.

Нова ціна більш ніж на 40 % вища за закупівельну ціну минулого сезону у 865-885 єгипетських фунтів, що викликало невдоволення у фермерів, і на 25 % вище початкової ціни, встановленої в серпні.

Єгипет зіткнувся з рекордно високим рівнем інфляції після девальвації валюти.

Країна планує закупити близько 4 млн тонн пшениці в наступному сезоні, який розпочнеться в квітні, заявив цього тижня міністр постачання Алі Моселхі.

Джерело: Zawya.com


Прогноз експорту французької пшениці підвищено через попит у Північній Африці

FranceAgriMer другий місяць поспіль підвищує свій прогноз щодо експорту французької м’якої пшениці за межі Європейського Союзу цього сезону, посилаючись на високий попит із боку Північної Африки.

Очікується, що Франція, найбільший виробник пшениці в ЄС, відвантажить 10,6 млн тонн в сезоні 2022/23 проти 10,3 млн тонн, прогнозованих у грудні, і на 21% вище рівня минулого сезону, повідомили в офісі.

У грудні він уже збільшив прогноз на 300 тис. тонн.

«Очевидним є те, що попит з боку Магрибу, особливо Марокко, все ще значний», — сказав журналістам Поль Ле Бідо, заступник голови зернового підрозділу FranceAgriMer.

За його словами, конкурентоспроможності французької пшениці на ринках Північної Африки сприяло зростання витрат на страхування поставок із Росії, найбільшого експортера пшениці в світі.

Джерело: Reuters.com 


Таїланд оголошує тендер на закупівлю до 135 тис. тонн фуражної пшениці

Група імпортерів у Таїланді оголосила міжнародний тендер на закупівлю до 135 тис. тонн фуражної пшениці, повідомили європейські трейдери в середу.

Кінцевий термін подання цінових пропозицій на тендер також середа, 18 січня.

Одну партію обсягом близько 75 000 тонн планують відправити з 15 лютого по 15 березня, а іншу партію вагою 60 000 тонн — з 1 по 31 липня.

Пшеницю можна отримати з усіх країн світу, крім Пакистану, України та Росії.

Джерело: Hellenicshippingnews.com


У Єгипті зростає рівень бідності

Зростання цін на пшеницю разом із розширенням зовнішнього дефіциту та падінням курсу фунта стерлінгів чинить тиск на програму продовольчих субсидій у Єгипті, особливо на субсидії на хліб, на які покладаються майже дві третини населення, приблизно 60 млн людей. Тиск на сімейні бюджети спричинив зростання рівня бідності, який зараз становить 32,5%, тоді як, за оцінками, 60% єгиптян або бідні, або ризикують впасти в бідність.

Джерело: Project-syndicate.org


Аргентинське кукурудзяне поле з обличчям переможця Чемпіонату світу Мессі

Обличчя зірки аргентинського футболу Ліонеля Мессі зображено на кукурудзяному полі, засіяному за допомогою спеціального алгоритму для посадки насіння за певною схемою, щоб створити у Лос-Кондорес величезне візуальне зображення, коли рослини кукурудзи ростуть. 

 

Джерело: Reuters.com


Єгипет запустить перший в історії тендер на кукурудзу

Згідно з заявою Міністерства постачання та внутрішньої торгівлі Єгипту, Головне управління з поставок сировинних товарів оголосить свій перший в історії тендер на кукурудзу 19 січня.

Метою тендеру, за словами міністерства, є забезпечення птахівництва комбікормами.

Термін відвантаження – з 10 по 25 лютого, а тендер фінансуватиме Міжнародна ісламська корпорація фінансування торгівлі.

Джерело: Northafricapost.com 


До 2027 року світова промисловість сільськогосподарського обладнання досягне $ 213,7 млрд

У 2021 році обсяг світового ринку сільськогосподарського обладнання досяг $156,32 млрд. У перспективі очікується, що до 2027 року ринок досягне $213,71 млрд, демонструючи CAGR 5,35% протягом 2021-2027 років.

Джерело: Businesswire.com


Туреччина та Судан домовилися розпочати пілотний проект у сільському господарстві

Віце-президент Фуат Октай привітав у турецькій столиці Анкарі делегацію з Судану, до складу якої входили Міністр Кабінету міністрів Судану Хусейн Осман Елдері та Міністр сільського та лісового господарства Абу Бакр Омар Аль-Бішрі.

Октай висловив готовність Туреччини сприяти розвитку Судану. Він обмінявся думками з делегацією щодо виділення родючих сільськогосподарських площ у Судані, співпраці у тваринництві та створення промислових потужностей, особливо сільського господарства й тваринництва.

Обидві сторони також вирішили розвивати наявні райони видобутку в Судані та виділяти нові райони, розвиваючи торгівлю.

Щодо енергетики, Türkiye висловила готовність поділитися досвідом щодо розвідки та видобутку корисних копалин, питань нафти та природного газу в Судані.

Турецькі та суданські офіційні особи також обговорили торгівлю, регіональні питання та інвестиційні можливості.

Джерело: Aa.com.tr


Уругвай подовжує надзвичайний стан у сільському господарстві, щоб підтримати постраждалих від посухи виробників

Міністр тваринництва, сільського господарства та рибальства Уругваю Фернандо Маттос оголосив, що уряд президента Луїса Лакалле Поу продовжив надзвичайний стан у сільському господарстві та тваринництві до квітня.

«Надзвичайна ситуація в сільському господарстві, яка мала закінчитися 24 січня, була продовжена щонайменше до квітня», — сказав Маттос. Захід охоплює сектори тваринництва, молочного, лісового, садівничого, плодівничого, сільського господарства, птахівництва та бджільництва по всій країні, пояснили.

Завдяки цьому кроку виробники отримають доступ до субсидій з Надзвичайного аграрного фонду.

«Ми перебуваємо в ситуації посухи на значній частині Аргентини, Уругваю та штату Ріу-Гранді-ду-Сул у Бразилії», — також зазначив Маттос. Він зазначив, що прогнози погоди не є обнадійливими, оскільки очікується лише два помірні дощі, які не зможуть зупинити широкомасштабну кризу, спричинену тривалою посухою, яка тривала понад три роки.

Джерело: En.mercopress.com


Китай досягає прогресу в сільськогосподарських технологіях

У 2022 році китайські сільськогосподарські науково-технічні інновації вийшли на передові позиції у світі, а внесок сільськогосподарських технологій у загальний обсяг продукції сільського господарства досяг 62,4%, що є ще одним серйозним кроком до самозабезпечення, заявив у середу високопоставлений чиновник.

«Минулого року ми запустили проекти, спрямовані на досягнення прориву в основних сільськогосподарських технологіях і ключових проектах із насінництва та селекції рослин, з проривом у вирощуванні основного насіння, а також у механізації сільського господарства в гористих районах», — заявив представник міністерства сільського господарства Цзен Яньде. і сільських справ, повідомили на прес-конференції.

Він сказав, що деякі інновації Китаю лідирують у світі. У Китаї виведено новий варіант м’ясної худоби під назвою Huaxi, на який нація володіє інтелектуальною власністю, тоді як новий варіант курчат-бройлерів, розроблений власними силами, зайняв 15% частки ринку країни.

За словами Зенга, щоб стабілізувати сільськогосподарське виробництво та забезпечити постачання зерна, майже 1 мільйон спеціалістів у галузі сільського господарства надали консультації щодо підвищення врожайності важливих сільськогосподарських продуктів. 

Загалом 1557 експертів було направлено до 160 округів, які потребували допомоги для відновлення сільської місцевості.

Джерело: Globaltimes.cn


Експорт соєвого шроту з Індії різко зріс через посуху, що стримує аргентинські пропозиції – представники галузі

Експорт соєвого шроту з Індії може зрости більш ніж удвічі в 2022/23 маркетинговому році, оскільки посуха в Аргентині, яка є найбільшим експортером, підняла світові ціни, що спонукало покупців звернутися до країни Південної Азії з нижчими цінами, повідомили чотири представники галузі.

Пожвавлення експорту кормів для тварин прискорило подрібнення сої в Індії та доступність соєвої олії, що може скоротити імпорт соєвої та пальмової олії найбільшим у світі покупцем у найближчі місяці.

Олійні комбінати уклали контракт на експорт близько 160 000 тонн соєвого шроту для поставок у січні та ще 100 000 тонн для відвантажень у лютому, переважно до азійських країн, таких як В’єтнам, Бангладеш, Японія та Непал, повідомили чиновники.

Джерело: Reuters.com


Китайський чиновник закликає фермерів скоротити поголів'я свиноматок

У середу міністерство сільського господарства Китаю закликало фермерів вжити заходів для зменшення надмірного виробництва свинини та тиску на ціни, які, за словами чиновника, впали нижче собівартості розведення через слабке споживання.

Китай є найбільшим у світі виробником свинини і роками бореться з нестабільністю цін і циклічним виробництвом свиней, особливо після спалаху африканської чуми свиней у 2018 році.

Середні ціни на живу свиню впали протягом 11 тижнів поспіль до 16,3 юаня (2,40 долара) за кілограм у середині січня, що нижче, ніж племінна вартість у 16,7 юаня, заявив Цзен Яньде, головний агроном і директор департаменту планування розвитку міністерства сільського господарства Китаю.

Джерело: Reuters.com

Більше за темою

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux