Американський бізнес зацікавлений в більш активній співпраці в аграрній галузі

Опубліковано 06 жовтня 2016 року, 15:03

Участь у зустрічі взяли представники американських сільськогосподарських компаній, які відіграють провідну роль на ринку нашої держави, зокрема, Cargill, Monsanto,

Аграрний сектор України є одним з найбільш привабливих для інвестицій американських компаній. Про це йшлося під час зустрічі української урядової делегації та заступника міністра з питань євроінтеграції Ольги Трофімцевої з українсько-американською діловою радою у Вашингтоні під час офіційного робочого візиту, який проходить з 03 по 07 жовтня 2016 року. 

Участь у зустрічі взяли представники американських сільськогосподарських компаній, які відіграють провідну роль на ринку нашої держави, зокрема, Cargill, Monsanto, AGCO, DuPont, Archer Daniels Midland, SigmaBleyzer та Bunge.

Під час бізнес-ланчу обговорювались практичні питання ведення бізнесу в аграрному секторі України, загальний інвестиційний клімат. Також питання, пов’язані з аграрною торгівлею та взаємодія держави та бізнесу з метою залучення прямих іноземних інвестицій.

Як повідомила Ольга Трофімцева, основними напрямами прямих інвестицій, в яких на сьогодні зацікавлена Україна в аграрній сфері, є розбудова інфраструктури, в тому числі логістики, нові технології виробництва та переробки, логістика та формування регіональних кластерів, які б могли стати важливими центрами розвитку високотехнологічного сільського господарства.

Окрім того, за словами заступника міністра, американські компанії готові більш активно працювати з Україною в рамках державно-приватного партнерства (Public-Private Partnership) у масштабних між-секторальних проектах. При цьому, компанії зацікавились також і «нішевими» можливостями в аграрному секторі, такими як вирощування органічної продукції.

Дискусія з бізнесом торкнулась і таких важливих питань як функціонування ринку землі в Україні, соціальна відповідальність бізнесу та розвиток сільських територій.

Представники американських компаній висловили задоволення активним діалогом міністерства з бізнесом в Україні. Також зазначили свою готовність продовжувати активно працювати в Україні і навіть розширювати свої інвестиційні портфелі у перспективних та цікавих для них підгалузях.

Довідково:

В Україні діють всесвітньо відомі американські компанії «Deere & Company», «CNH» та «AGCO» (постачання сільськогосподарської техніки), «Cargill» (вирощування та переробка високоолеїнового соняшнику), «Monsanto» (реалізація проекту з будівництва насіннєвого заводу), «DuPont Pioneer» (будівництво насіннєвого заводу), «Swine Genetic International» та «Stine Seed Company» (реалізація, спільно з Національним університетом біоресурсів та природокористування України проектів в сфері біотехнологій, досліджень врожайності та покращення продуктивності), «SigmaBleyzer» (вирощування традиційних зернових культур, а також розвиток молочнотоварних комплексів).

 Прес-служба Мінагрополітики

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux