Активізовано процес підтримки національного виробника ветпрепаратів і боротьби з фальсифікацією продукції – МінАгро

Опубліковано 29 листопада 2016 року, 20:11

Перший заступник Голови Держпродспоживслужби Андрій Жук закликав українських виробників ветеринарних препаратів, профільні асоціації, та зацікавлених учасників ринку долучитися до напрацювання необхідних законодавчих змін у питаннях виробництва та обігу ветпрепаратів.

Зазначена тема була піднята сьогодні, 29 листопада 2016 року, під час робочої наради під головуванням Першого заступника Голови Держпродспоживслужби за участю виробників ветпрепаратів, а також Голови Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталія Башинського.

Учасники обговорили основні проблемні питання, які існують на ринку ветеринарних препаратів, та окреслили можливі шляхи їх вирішення.

 Зокрема, були підняті питання доцільності повернення системи ліцензування виробників та продавців ветпрепаратів, необхідності приведення процедури державної реєстрації ветпрепаратів у відповідність до європейських стандартів, запровадження дієвого механізму державного контролю за виробництвом та обігом даної продукції.

«Сьогодні державне регулювання виробництва та обігу ветеринарних препаратів потребує більш детального опрацювання. Ми закликаємо всі зацікавлені сторони взяти участь у процесі розробки законодавчих змін, які усунуть неузгодженості та архаїзми в діючих нормативно-правових актах», - наголосив Андрій Жук.

Як зауважив Перший заступник Голови, у результаті проведеної роботи повинен бути напрацьований чіткий механізм, спрямований насамперед на підтримку національного виробника ветпрепаратів: «Вітчизняний ринок, у тому числі ринок ветеринарних препаратів, необхідно захищати – це політика держави, і, відповідно, це позиція Держпродспоживслужби».

Не менш важливим, за словами Андрія Жука, є питання боротьби з фальсифікацією продукції та постачання споживачам якісних товарів. «Тривогу викликає й поширення на ринку фармпрепаратів великої кількості фальсифікату і неякісної продукції, що становить загрозу не лише для виробництва якісних харчових товарів, але й для здоров’я тварин і людей», - додав Перший заступник Голови.

За результатами зустрічі сторони домовилися, що над розробкою законодавчих змін у питаннях виробництва та обігу ветеринарних препаратів працюватиме робоча група, у яку увійдуть представники українських компаній, фахівці Держпродспоживслужби та європейські експерти.

 За інформацією прес-служба Держпродспоживслужби

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux