Проект «Реконструкція системи зрошення ННВУ Таврійського державного агротехнологічного університету в с. Лазурне Мелітопольського району Запорізької області з встановленням дощувальних машин». Проект виконується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Після проведення тендерних процедур з переможцем конкурсу ТОВ «ІнвестМонтажбуд» укладено угоду на виконання робіт та розпочато реалізацію проекту, а саме:
- проведено рекультивацію - 6900 м;
- улаштовано траси трубопроводів – 1500 м;
- придбано труби - 1050 м.
Проект по відновленню зрошення у Мелітопольскому районі Запорізької області. Розроблено проект по відновленню зрошення на площі 1500 га за рахунок власних коштів ТОВ «ПЗ «Атманай» с. Атманай Мелітопольського району на площі 1500 га . Проводиться підготовка до конкурсу із визначення підрядної організації на проведення будівельних робіт та закупівлю пластикових труб.
Виготовлення проекту та технічної документації з реконструкції зрошувальних мереж від насосної станції НС 16 каналу Р 8.
Проект виконується за рахунок власних коштів ТОВ «Приморський» смт Кирилівка Мелітопольського району. На заміну існуючої зрошувальної мережі проводиться закупівля пластикових труб та нових дощувальних машин.
На технічне завдання «Відновлення та розвиток зрошення і дренажу сільгоспугідь у Запорізькій області» подано заявки для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2022 році у Запорізькій області:
- будівництво центральної системи зрошення земель сільськогосподарського призначення на території Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області.
Проектом передбачено збільшення площі зрошуваних земель на 1600 га.
- відновлення та розвиток зрошення земельних угідь навчального господарства на базі Державного навчального закладу «Михайлівське вище професійне училище».
На інвестиційному порталі Запорізької області щоквартально виходить добірка актуальних грантових програм та конкурсів. Зазначена добірка розповсюджується серед райдержадміністрацій, сільських, селищних та міських рад та громадських організацій, які можуть взяти участь у грантових програмах і конкурсах.