Законодавство у сфері меліорації земель

Опубліковано 14 вересня 2022 року, 09:00

Водний кодекс України. 

Земельний кодекс України

Лісовий кодекс України

Податковий кодекс України 

Закон України «Про меліорацію земель» 

Закон України «Про трубопровідний транспорт»

Закон України «Про охорону навколишнього природного середовища» 

Закон України «Про управління об’єктами державної власності»

Закон України «Про оренду землі»

Закон України «Про інвестиційну діяльність». 

Закон України «Про оцінку впливу на довкілля» 

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження інтегрованих підходів в управлінні водними ресурсами за басейновим принципом»

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» 

Закон України «Про приватизацію державного та комунального майна» 

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об’єктів у комплексі із земельними ділянками» 

Загальнодержавна цільова програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14 серпня 2019 р. № 688-р «Про схвалення Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року.

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 р. № 1567-р «Про затвердження плану заходів з реалізації Стратегії зрошення та дренажу в Україні на період до 2030 року.

Закон України «Про державну підтримку сільського господарства України» 

Закон України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2022 р. № 866 Київ «Про внесення змін до Порядку інвентаризації земель, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 5 червня 2019 р. № 476» 

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2022р. № 714-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2022 р. № 962 «Про затвердження модельного статуту організації водокористувачів»

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2022 р. № 973 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 8 лютого 2017 р. № 77 і від 11 жовтня 2021 р. № 1070» 

Постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2022 р. № 974  «Про визначення рівнів показників продуктивності насосної станції, яка передана у власність організації водокористувачів»

Розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.08.2022 № 714-р «Про передачу цілісних майнових комплексів державних підприємств, установ та організацій до сфери управління Державного агентства меліорації та рибного господарства»Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux