Мінагрополітики погодило пропозицію Держрибагентства щодо створення фонду підтримки розвитку рибного господарства

04.03.2019 16:33

Міністерство аграрної політики та продовольства України підтримало ініціативу Держрибагентства, погодивши проект Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» (щодо підтримки розвитку рибного господарства).

Мета законопроекту: фінансове забезпечення реформування галузі рибного господарства України, реалізації програм і заходів із забезпечення цільової підтримки та розвитку рибного господарства, збереження та збільшення чисельності водних біоресурсів у природному середовищі і, як наслідок, забезпечення продовольчої безпеки держави.

Зокрема, зазначеним проектом акту пропонується спрямувати частину надходжень загального та спеціального фонду Державного бюджету України до державного фонду розвитку рибного господарства з визначенням джерел його наповнення, порядку та напрямів використання коштів на реалізацію програм і заходів щодо забезпечення цільової підтримки та розвитку галузі.

Довідково:

Як повідомлялося раніше, у 2019 році підприємці рибної галузі зможуть одержати часткову компенсацію відсотків за отриманими кредитами.

Прес-служба Держрибагентства

Версія для друку