Україна та В’єтнам обговорили поглиблення взаємної торгівлі товарами рослинного походження

05.04.2018 17:06

Відбулася зустріч Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи з представниками компетентного органу В’єтнаму, на якій було обговорено шляхи поглиблення взаємної торгівлі між державами. Зокрема, йшлося про перспективи експорту української пшениці до В’єтнаму та скасування тимчасової заборони на імпорт української пшениці до СРВ.

У заході взяли участь представники Мінагрополітики, Держпродспоживслужби, Української зернової асоціації, Посольства Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні.

Зустріч відбулася в рамках візиту в’єтнамської делегації до України з метою ознайомлення з фітосанітарними процедурами, які здійснюються на території України при експорті пшениці.

Учасники обговорили вимоги та принципи українського законодавства у галузі фітосанітарного контролю, карантину рослин, проаналізували вимоги та механізм фітосанітарної сертифікації українських товарів, обсяги українського експорту зерна та олійних культур, вимоги до фумігації зерна в Україні тощо. З боку Держпродспоживслужби було відзначено важливість співпраці компетентних органів України та В’єтнаму для поглиблення співпраці в фітосанітарній сфері та збільшення обсягів взаємної торгівлі товарами як рослинного, так і тваринного походження.

За інформацією Держпродспоживслужби

Версія для друку