Відбулась спільна нарада фахівців Держпродспоживслужби та громадськості

29.11.2017 10:22

Вперше у Головному управлінні Держпродспоживслужби у м. Києві відбулася нарада за участю громадських організацій, які здійснюють свою діяльність у напрямі захисту прав споживачів. Захід відбувся під головуванням Голови Держпродспоживслужби Володимира Лапи та Голови громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталія Башинського.

Володимир Лапа привітав ідею проведення спільних заходів з інститутами громадянського суспільства та зазначив, що фахівці центрального апарату Держпродспоживслужби часто беруть участь в аналогічних зустрічах у форматі Громадської ради при Держпродспоживслужбі, в роботі намагаються максимально дослуховуватися до рекомендацій та пропозицій, які висловлюють громадські організації. За його словами, важливо, щоб аналогічна робота проводилася і в територіальних органах Держпродспоживслужби.

Також Голова Служби зазначив, що ключове завдання в діяльності органу державного нагляду та контролю – розуміння з боку бізнесу, громадських організацій і суспільства в цілому. Він висловив сподівання, що аналогічні заходи будуть і надалі проходити як в ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві, так і в інших регіональних органах Служби.

Дана нарада є майданчиком для висловлення думок, плідних дискусій та обговорення шляхів подолання проблем у сфері безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів між фахівцями Держпродспоживслужби та громадськими організаціями.

 

За інформацією Держпродспоживслужби

Версія для друку