Оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабміну

19.06.2017 10:40

1 червня оголошено конкурс на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України. Премія присуджується до Дня науки за особливі досягнення у розробленні та впровадженні інноваційних технологій у виробництво та виведення на ринок української інноваційної продукції. Це друга за значимістю премія після Державної премії України у галузі науки і техніки.

Щоб взяти участь у конкурсі, заявники (підприємства, установи та організації) до 1 серпня подають клопотання про присудження Премії міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Національній академії наук, Національній академії медичних наук, Національній академії аграрних наук.

В свою чергу ці установи відбирають не більше п’яти робіт на здобуття премії і подають відповідні матеріали до 1 жовтня до Міністерства освіти та науки.

З умовами проведення конкурсу та вимогами до оформлення документів можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) у розділі «Головна», «Діяльність», «Наука», «Премія Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій», підрозділі «Нормативні акти».

 

 

Версія для друку