Держлісагентство та Лісова комісія Шотландії проводитимуть дослідження щодо підвищення життєздатності лісових екосистем

20.03.2017 14:45

Спеціалісти Державного агентства лісових ресурсів України та фахівці Лісової комісії Шотландії проводитимуть спільні дослідження стосовно підвищення життєздатності лісових екосистем. Про це йшлося під час візиту до Великобританії т.в.о. Голови Держлісагентства Христини Юшкевич.

«В Шотландії фахівці займаються, зокрема, розробкою інноваційної стратегії для лісового господарства. Цікавим є обмін дослідниками, науковцями та проведення спільних досліджень з питань підвищення життєздатності лісових екосистем в умовах зміни клімату. Ми одразу зробили відповідний запит для обміну», - повідомила т.в.о. Голови Держлісагентства.

Також, українська делегація ознайомилась із дослідницькою роботою, направленою на покращення властивостей ялини. Ці напрацювання є цікавими та необхідними для України в контексті природних негативних чинників, що призводять до масового висихання.

Окрім того, під час зустрічі з ректором університету Нап'є Андреа Нолан (Единбург) Христина Юшкевич обговорила проблеми лісової освіти та питання організації стажування студентів. Сторони домовились зосередити співпрацю на питаннях моделювання майбутнього розвитку лісів в умовах зміни клімату та інноваційному розвитку деревообробки і будівництві з використанням деревини.

 Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку