Держпродспоживслужба: Роботу фітосанітарної служби в Одесі перевіряє спеціальна робоча група

17.03.2017 17:19

Роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та Державної установи «Одеська обласна фітосанітарна лабораторія» перевіряє спеціальна робоча група, наказ про створення якої було підписано 10 березня. Результати перевірки будуть передані до Національного антикорупційного бюро України. Про це голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа повідомив в п’ятницю, 17 березня, під час онлайн-конференції. 

«Минулого тижня ми провели нараду із зернотрейдерами, на якій детально обговорили проблемні питання у роботі Одеської фітосанатірної служби. За результатами зустрічі була сформована відповідна робоча група, яка перевіряла спеціалістів управління в Одесі впродовж тижня», - повідомив Голова Держпродспоживслужби.

До складу робочої групи увійшли спеціалісти Держпродспоживслужби, фахівці установ, які належать до сфери управління служби, зернотрейдери.

На підставі отриманих результатів роботи групи будуть зроблені відповідні висновки та прийнято рішення.

«За попередніми висновками, є достатньо підстав для того, щоб передавати матеріали до НАБУ. За необхідності будуть вжиті відповідні заходи і на рівні Держпродспожисвлужби», - зазначив Володимир Лапа.

 

 

Версія для друку