Володимир Лапа: Ми тісно співпрацюємо майже з 30 країнами, ринки збуту яких є для нашої країни найбільш перспективними

30.05.2016 15:26

Держпродспоживслужба постійно вивчає можливості розширення ринків збуту для української продукції. Станом на сьогодні ми бачимо для себе близько 30 пріоритетних і найбільш перспективних країн, чиї ринки збуту для нас є цікавими. На цьому наголосив Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа в інтерв’ю інтернет-проекту AgroPolit.com.

За його словами, зокрема, ведуться переговори з китайською стороною щодо поставок соняшниковому шроту. Крім того, Держпродспоживслужба ініціювала вихід на ринок Китаю м’яса птиці, яловичини та черешні. «Поки що важко говорити про якісь терміни, проте, це програма на поточний рік», - зазначив Володимир Лапа.

Як підкреслив Голова Держпродспоживслужби, дуже цікавим для України є арабський ринок, оскільки він залежний від імпорту продовольства, ринок Японії, проте він дуже жорстко регулюється щодо імпорту, тому роботи в цьому напрямку буде досить багато. Також уже заплановані переговори з представниками компетентних органів Африки.

За інформацією прес-служби Держпродспоживслужби

Версія для друку