Озброєний конфлікт навколо Угерського спиртзаводу – наслідок припинення схем з виробництва контрафактного спирту

17.03.2016 14:37

На ДП «Угерський спиртовий завод» (Львівська область)  невідомі озброєні чоловіки  влаштували стрілянину. Увірвавшись у приміщення, вони нищили обладнання та погрожували працівникам фізичною розправою. Поліція проводить оперативно-слідчі дії. Про це повідомив виконуючий обов`язки директора підприємства Андрій Гнатуш.

Андрій Гнатуш також пояснив: «Починаючи  з 2011 року спиртзавод не здійснював діяльність. Підприємству нараховано податковий борг у сумі близько 300 млн. грн. Рахунки арештовані органами ДВС. Але на наступному тижні ми плануємо розпочати виробництво спиртової продукції». В.о. директора також повідомив, що спиртовий завод систематично здійснював виробництво не облікованого спирту.

Крім того, заступник голови ліквідаційної комісії концерну «Укрспирт» Денис Чернов повідомив, що колишній керівник підприємства Андрій Малашевський двічі притягався до адміністративної відповідальності. « Колишньому директору вдавалось погасити заборгованість по заробітній платі через введення готівкових коштів від фізичних осіб, яким тепер держпідприємство винне. Ці фізичні особи – в тому числі з керівного складу підприємства.  У зв`язку з цим, комісією прийнято рішення звільнити директора Андрія Малашевського та призначити виконуючим обов’язки Андрія Гнатуша. Задача новопризначеного директора – відновити роботу заводу. Озброєний конфлікт навколо Угерського спиртзаводу є наслідком припинення схем з виробництва контрафактного спирту», -   наголосив Денис Чернов.

Всі матеріали Департаментом правової та законопроектної роботи Мінагрополітики направляються до правоохоронних органів.

 

                                                                                                                                         Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку