Олексій Павленко: ЄС допоможе Україні в імплементації стратегії розвитку сільського господарства

09.02.2016 12:09

Європейський Союз та міжнародні партнери готові всебічно сприяти Міністерству аграрної політики та продовольства України в реалізації єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з предствниками ЕС в Україні.

“Наші європейські партнери високо оцінили результат спільної роботи українських та міжнародних експертів, результатом якої стала розробка Стратегії. Наступнм етапом співробітництва має стати реалізація спільного з ЄС проекту “Підтримки імплементації сільськогосподарської та продовольчої політики” – зазначив Міністр.

Реалізація спільного проекту розпочалась з 1 лютого 2016 року.

Основна мета проекту – підсилення потенціалу Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо імплементації стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій відповідно до забов’язань України в рамках Угоди про асоціацію та поглибленої всеохоплюючої зони вільної торгівлі.

 

За словами Міністра, стратегія являє собою дієву дорожню карту реформування аграрного сектору в Україні. Стратегія окреслює першочергові та довгострокові заходи та очікувані результати, а також включає деталізований план дій до виконання. Загальною метою стратегії є підвищення конкурентоздатності сільського господарства і сприяння розвитку сільських територій на сталій основі відповідно до стандартів ЄС і міжнародних стандартів.

Прес-служба Мінагрополітики 

Версія для друку