Україна приєдналася до Декларації Дунайська Соя

08.06.2015 10:42

5 червня 2015 року в рамках Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2015» заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька разом з Головою асоціації «Дунайська соя» Маттіасом Кронем підписали Декларацію про співпрацю. Відповідна домовленість відкриє нові можливості для розширення ринків збуту, європейського партнерства, а також стимулюватиме підвищення стандартів та показників якості та безпечності української продукції.

Заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька зазначила, що сьогодні Європа імпортує близько 37 млн тонн сої, здебільшого з країн Південної Америки. «Проте експорт з Південної Америки ускладнений через відстань та екологічну загрозу руйнування дощових лісів. Тому європейці зацікавлені у розширені партнерства та реалізації спільних проектів з Україною у цьому напрямку. Україна має величезний потенціал для експорту сої в Європу. Однак ми маємо завоювати довіру європейського споживача», — повідомила Владислава Рутицька.

Приєднання до Декларації «Дунайська Соя» є одним із способів вийти на ринок ЄС, ствердити бренд української сої та налагодити зв'язки у регіоні.

Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку