Підвищити ефективність в агросекторі допоможуть прогресивні ІТ-рішення, - Владислава Рутицька

27.05.2015 13:05

Українська IT-індустрія має великий потенціал для росту саме в агросекторі. Про це повідомила заступник Міністра з питань євроінтеграції Владислава Рутицька під час бізнес-сніданку з представниками агрохолдингів та високотехнологічних компаній, які займаються впровадженням інновацій та ІТ-рішень в сфері АПК.

Під час заходу учасники визначили дорожню карту, відповідно до якої відбуватиметься подальше поглиблення співпраці аграрного сектору та ІТ-технологій. Зокрема, мова йшла про прозорість земельного кадастру, впровадження практик точного землеробства, застосування у галузі геоінформаційних систем, використання безпілотних літальних апаратів, підвищення рівня обізнаності аграріїв в питаннях ІТ-інновацій, розвиток внутрішнього ринку технологій в аграрному секторі тощо.

«Я впевнена, що українська ІТ-індустрія має потенціал для росту в агросекторі. Україна – є глобальним гравцем на ринку продовольства. Посилити її конкурентоспроможність та ефективність в агросекторі можуть саме прогресивні ІТ-рішення, які дозволять створювати унікальні продукти для національних компаній і міжнародних агрохолдингів», - повідомила Владислава Рутицька.

За підсумками заходу було прийнято рішення провести тематичний круглий стіл у червні цього року.

Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку