Мінагрополітики: ДП «Укрспирт» не сплатило 400 мільйонів гривень податків

19.01.2015 14:59

Мінагрополітики перевірило ДП «Укрспирт» і виявило низку порушень законодавства України та корупційних зловживань. 

«Було встановлено, що посадові особи підприємства реалізовували спирт за заниженими цінами, чим завдали збитки державі на загальну суму 9,55 млн гривень. Необґрунтоване завищення цін при закупівлі сировини призвело до невиправданих витрат, а також втраченого доходу у сумі 3,6 млн гривень. Виявлено, що працівникам підприємства незаконно нараховано матеріальну допомогу на загальну суму 198 тис. грн, а генеральному директору - 287 тис. грн», - зазначив за результатами перевірки директор Департаменту правової та законопроектної роботи Мінагрополітики Ігор Чудовський.

Встановлено, що неналежне виконання вимог податкового законодавства призвело до несплати у бюджет податкових зобов’язань на суму понад 400 млн гривень.

Матеріали з виявлення порушень найближчим часом будуть направлені до правоохоронних органів для застосування заходів кримінально-правового характеру, розслідування фактів зловживання службовим становищем посадовими особами підприємства та притягнення винних осіб до відповідальності.

Нагадуємо, що відтепер керівники державних підприємств (у тому числі і ДП «Укрспирт») обиратимуться виключно на конкурсній основі.

 

Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку