Присяжнюк: Китайські інвестиції виведуть український аграрний сектор на якісно новий рівень

06.08.2012 13:45

Сьогодні, 6 серпня, у Києві відбулися чергові переговори між українською та китайською сторонами щодо узгодження деталей майбутньої кредитної угоди і контрактів щодо поставок вітчизняних зернових до Китаю. Українську делегацію очолив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Ми продовжуємо співробітництво з Китайською Народною Республікою в рамках підписаних 28 червня угод щодо фінансування аграрних проектів в Україні. Сьогодні китайська сторона ще раз підтвердила свою зацікавленість у співпраці з Україною в сфері сільського господарства. Ми впевнені, що китайські інвестиції сприятимуть виходу українського аграрного сектору на якісно новий рівень», - повідомив Микола Присяжнюк.

Міністр підкреслив, що українська сторона провела всі необхідні заходи задля виконання своїх зобовязань у рамках угоди.

Нагадаємо, що 28 червня 2012 року під час офіційного візиту Міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка до КНР було підписано Меморандум про співпрацю у сфері підтримки пріоритетних проектів у сільському господарстві України. Згідно з угодою будуть залучені кредитні кошти обсягом $ 3 млрд на реалізацію проектів у вітчизняній аграрній галузі.

                                                                       Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку