Мінагрополітики провело нараду з питань вивезення зерна з Донеччини та Луганщини, - Олексій Павленко (ОНОВЛЕНО)

01.04.2016 15:08

Мінагрополітики провело нараду щодо проблемних питань розвитку АПК на територіях Луганської та Донецької областей,  на територіях яких проводиться антитерористична операція. 

Участь у заході взяли представники Департаментів АПК облдержадміністрацій вищезазначених регіонів, інших центральних органів влади та правоохоронних органів, а також керівники ПАТ "ДПЗКУ", ПАТ "Аграрний Фонд" та ДСБУ «Аграрний фонд». Було обговорено нагальні проблеми та можливі майбутні ризики щодо вивезення зерна з Донецької та Луганської областей.

Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко повідомив, що сільгосптоваровиробники Луганського та Донецького регіонів знаходяться  на території із особливим режимом, а тому потребують максимальної допомоги з боку держави.   

У свою чергу заступник Міністра Олена Ковальова  повідомила, що Мінагрополітики вживатиме всіх можливих заходів щоб спільно з центральними органами виконавчої влади, регіональною владою та аграріями вирішити проблемні питання. 

За результатами зустрічі було домовлено провести  нараду безпосередньо на території Луганської та Донецької областей за участю представників департаментів АПК, суб’єктів боротьби із тероризмом, Мінінфраструктури, ПАТ "ДПЗКУ" та ПАТ "Аграрний Фонд" та сільськогосподарськими виробниками, зернотрейдеріами, аби узгодити всі питання логістики та можливі варіанти закупівлі зернових.

Прес-служба Мінагрополітики

 

 

 

 

Версія для друку