Визначено переможця конкурсу на посаду керівника ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод»

 

28 травня в Мінагрополітики відбулося відкрите засідання конкурсної комісії, на якому було визначено переможця конкурсу на посаду керівника ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод».

 

Солевиварювальний Дрогобицький завод – регіональний виробник солі. Добича солі ведеться з 1250р. Добича солі кухонної йодованої  - шляхом природнього розсолу. З 2003 по 2013рр підприємство знаходилося в оренді ПрАТ «Галка- Дрогобыч». По закінченню строку оренди в 2013р створено ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод». Підприємство прибуткове, але потребує капітальний інвестицій, так як основні фонди та виробничі потужності зношені на 85-90%. На завод не розповсюджується заборона на приватизацію.

В Мінагрополітики протягом травня проходили засідання конкурсної комісії з заслуховування конкурсних пропозицій кандидатів на посаду директора підприємства. Загалом, участь у цьому конкурсі прийняли 6 кандидатів. До захисту конкурсної пропозиції було допущено 5 конкурсантів. Претенденти на підставі аналізу фінансової документації ДП, підготували аналіз проблем та плани подальшого розвитку підприємства. Стратегію подальшої роботи ДП конкурсанти захищали перед комісією.

Засідання проходили під головуванням Першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, голови конкурсної комісії Ярослава Краснопольського. Членами постійно діючої конкурсної комісії є представники відомих аудиторських та рекрутингових компаній:  MCG recruiting, Baker Tilly, AgriPersonnel.

На фінальному засіданні 28 травня, шляхом відкритого голосування, було визначено переможця кадрового конкурсу. Ним став Ковальов Дмитро Миколайович.

Ковальов Дмитро Миколайович, народився 30 квітня 1975 року в м. Слов’янськ, Донецька обл. Освіта вища. В 1996 році закінчив Українську інженерно-педагогічну академію в м. Харків. В 2001-2010 роках працював начальником відділу збуту в ТОВ Слов’янська соледобувна компанія, м. Слов’янськ. 2010 – 2011 роки – в.о. директора ДП Солотвинського  солерудника, смт. Солотвино, Закарпатська область. 3 2013 року  – директор КП "Ніколаєвське управління капітального будівництва".

З новим керівником ДП буде укладено контракт, в якому будуть зафіксовані показники ефективного використання державного майна, а також показників майнового стану підприємства.