Міністерство

Єдина комплексна стратегія розвитку сільського господарства та сільських територій на 2015-2020 роки

Публічні консультації – це відкрита форма залучення усіх зацікавлених сторін до підготовки пропозицій від робочих груп до проекту Стратегії.

 

Мета: ці консультації були націлені на отримання внесків від громадськості щодо Єдиної комплексної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій в Україні на 2015-2020 роки. Ця стратегія передбачає бачення розвитку сільського господарства та сільських територій, а також пропонує коротко-, та середньо-строкові заходи спрямовані на вирішення нагальних потреб сектору та підвищення вигод для населення.

 

Цільова аудиторія: усім сторонам зацікавленим в одній чи кількох темах охоплених в організаційній структурі розроблення Стратегії була надана можливість надати свої письмові пропозиції в рамках цих консультацій.

 

Період проведення письмових консультацій: 15 березня – 15 травня 2015 року (завершено)

 

Результати публічних консультацій: Результати письмових внесків з публічних консультацій наведені у Синтезі письмових публічних консультацій.

 

 

Як зробити свій внесок у проект Стратегії: 

 

  1. Оберіть одну або кілька конкретних цілей, які Ви хотіли б прокоментувати.
  2. Ознайомтесь з базовими матеріалами робочих підгруп щодо кожної конкретної цілі, яку Ви коментуєте.
  3. Натисніть ЗАПОВНИТИ ОПИТУВАННЯ та завантажте наданий файл. Заповніть його згідно вказівок та надішліть на strategy@minagro.gov.ua.

Якщо Ви бажаєте зробити свій внесок у кілька напрямів реформування, просимо Вас надати письмові консультації за кожною конкретною ціллю окремо.