Мінагрополітики: «Овідіопольський винзавод» знову буде працювати на користь держави

19.09.2014 11:51

Фахівці Департаменту правової та законопроектної роботи Міністерства аграрної політики та продовольства України відстояли припинення орендних відносин на користь держави щодо майнового комплексу державного малого підприємства «Овідіопольский винзавод».

Підприємство було передано в оренду ТОВ «АП Овідіопольвино» Фондом державного майна України в Одеській області ще 30 травня 2003 року. Термін дії договору оренди закінчився 30 травня 2014 року. Мінагрополітики України неодноразово повідомляло регіональне відділення Фонду державного майна України та орендатора, що не бажає продовжувати термін дії договору оренди, тому що отримує після орендних відносин повністю знищені підприємства. Крім того, Мінагрополітики зазначало про те, що планує використовувати вказане майно для потреб держави.

Представники ТОВ «АП Овідіопольвино» звернулися із позовом до господарського суду Одеської області. Рішенням суду у задоволенні позову було відмовлено, на що орендатори звернулися із апеляційною скаргою до Одеського апеляційного господарського суду. На судовому засіданні Мінагрополітики надало суду відповідні документи, докази, пояснення, що підтверджували правову позицію державного органу.

Тож, 16 вересня Одеський апеляційний господарський суд залишив без задоволення апеляційну скаргу ТОВ «АП Овідіопольвино», а попереднє рішення господарського суду залишив без змін, що означає повернення майнового комплексу підприємства «Овідіопольский винзавод» до державного управління.

Прес-служба Мінагрополітики

Версія для друку