Виявлено порушення в діяльності ДП «Агроінвест»

29.08.2014 17:42

Для підвищення рівня внутрішнього контролю, запобігання фактам неефективного і не результативного використання коштів та майна державними підприємствами Міністерства агарної політики та продовольства України,  здійснено фінансовий аудит діяльності державного підприємства «Агроінвест» за 2013 рік.

 

Управління внутрішнього аудиту встановлено факти недотримання вимог законодавства та внутрішніх регламентів щодо виконання планів, процедур, законності і достовірності фінансової звітності. Крім того, керівництвом підприємства не забезпечено фіксування фактів здійснення всіх господарських операцій у первинних документах, збереження звітності, всіх регістрів бухгалтерського обліку і документів за минулий рік, які були підставою для здійснення витрат підприємства. Також, ДП «Агроінвест» не вжило вичерпних заходів щодо усунення порушень та вимог контролюючих органів та Мінагрополітики України виявлених за результатами попередніх контрольних заходів.

Збиткова діяльність підприємства в продовж 2013 року свідчить про неефективне управління підприємством та низький рівень менеджменту.

За результатами контрольного заходу матеріали фінансового аудиту ДП «Агроінвест» направлено до Генеральної прокуратури України для прийняття рішення відповідно до чинного законодавства.

 Прес-служба Мінагрополітики

 

 

Версія для друку