Запрошуємо долучитися до конкурсу «Кращий державний службовець»

05.03.2018 13:39

Національним агентством України з питань державної служби оголошено проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Метою конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями Конкурсу є:

- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;

- удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;

- створення умов для кар'єрного зростання державних службовців;

- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;

- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.

Конкурс проводиться у три тури:

І-й тур: березень – квітень;

ІІ-й тур: травень – червень;

ІІІ-й тур: вересень – жовтень.

За додатковою інформацією звертатися до відділу добору та розвитку персоналу Департаменту кадрового забезпечення та роботи з персоналом або за телефоном 278-35-22.

Довідкові матеріали:

Постанова Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Наказ Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Прес-служба Мінагрополітики

Print