Учасникам АТО надано 3 035 земельних ділянок на Кіровоградщині

01.09.2016 15:57

     У Кіровоградській області учасники АТО вже завершили процес оформлення у власність 3035 земельних ділянок. 

    Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 5 523,2 гектара. Найбільшу кількість земельних ділянок військовим надали у Кіровоградському (762 га), Новомиргородському (640,2 га), Новоукраїнському (409,6 га) районах. 

    Загалом в області учасники АТО та члени родин загиблих військовослужбовців отримали 6158 дозволів на розроблення проектів землеустрою для відведення землі. Після завершення процедури оформлення, військові отримають у власність землі загальною площею понад 11 205 га.

    Довідково: надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО. На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

За інформацією Держгеокадастру

Print